Kronika Jaskini Behemota

Nowiny

I po Ognisku...

10.06.2009, Komentarzy: 1, autor Sanctum

Wczoraj wieczorem w Jaskini Behemota, przy osadowym palenisku, odbyło się "I Ognisko z Bohaterami Jaskini Behemota" zorganizowane przez Kronikę Imperialną.

czytaj więcej

I Ognisko z Bohaterami Jaskini Behemota

06.06.2009, Komentarzy: 26, autor Sanctum

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Jaskini Behemota na organizowane przez Kronikę Imperialną "I Ognisko z Bohaterami Jaskini Behemota". Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 9 czerwca 2009 roku, o godzinie 20., przy osadowym palenisku.

czytaj więcej

Kronika Jaskini Behemota

02.06.2009, Komentarzy: 7, autor Sanctum

Było ciepłe popołudnie 2. dnia Księżyca Wysokiego Słońca XI A.C.C. Cała Osada była pogrążona w poobiedniej drzemce, dodatkowo wyczerpana wczorajszymi długimi zabawami przy Ognisku i w Oberży. Tymczasem pod Drzewem Nowin panował niezwykły harmider...

czytaj więcej

Nadchodzi nowe...

01.06.2009, Komentarzy: 0, autor Sanctum

Kronikarz stanął na progu tymczasowego pomieszczenia przeznaczonego przez zarządców Osady na tworzenie Kroniki. Zaczął wynosić na zewnątrz różnego rodzaju pakunki, paczuszki, skrzynki. Ruch wzbudził co najmniej nieśmiałe zaciekawienie mieszkańców Osady, stąd po kilku minutach wokół Sanctuma stała już całkiem pokaźna grupa osób. Oczywiście pojawiły się pytania co się dzieje, czy się wyprowadza, co dalej z Kroniką. Kronikarz uciął jednak wszelkie komentarze jednym stwierdzeniem:

- Jutro się wszystkiego dowiecie. Zapraszam, usiądźmy wspólnie przy Ognisku po godzinie 17. Zapewniam, że Was zaskoczę...

To powiedziawszy, schował się do mieszkania i już tego dnia nikt go nie zobaczył...

czytaj więcej

Archiwum