Kronika Jaskini Behemota

Rzucaj kością, profesjonalnie - edycja otwarta

19.12.2012, Komentarzy: 2, autor Architectus

Zacznę od początku. Trzy tygodnie temu zbierałem informacje pod następny pergamin. W tym celu przeprowadziłem listowną ankietę z kilkoma jaskiniowcami, a następnie przeprowadziłem rozmowę z nową Mistrzynią Gier, Mosquą, czego wynikiem jest poglądowa, niepełna wersja pergaminu pt. „Zmierzch dotychczasowych roleplejów”. Po zakończeniu sesji „Przez Piaski Athasu” uzupełnię szczegóły z nią związane. Nie napisałem tego teraz, by przedstawiony pomysł uwypuklić.

Chodziłoby mi o swobodniejszą wymianę informacji między Wami a Kroniką. Czy posiadacie jakieś mocno zapisane wspomnienia nieomówione na forum? Czy zachowało się w listach coś, co naświetliłoby innym, dla przykładu: Wasze spostrzeżenia ze spotkań z twórcami gier, jeden dzień z wybranego przez siebie Konwentu, kulisy powstawania poszczególnych działów HoMM, historię widmowego działu z uniwersum Warcrafta, bądź emocjonujący turniej? Niektóre tematy mogą znaleźć się w podanych przeze mnie miejscach. W zależności od Waszej inicjatywy, założę odpowiednie tematy, byście mogli napisać krótkie rozważania. Najlepsze z nich byłyby docenione i zamieszczone na kartach Kroniki.

Dzięki uprzejmości Irhaka pojawiła się przypominajka na Facebooku. Jak podoba się Wam ten pomysł? Mielibyście coś do dodania? Kolejne pytanie dotyczy zamieszczania stenogramów z Ognisk z Bohaterami JB. Czy chcielibyście, aby pojawił się odpowiedni regał w Kronice, przeznaczony tylko na zapisy ze spotkań? Wypowiedzcie się, proszę, w komentarzach poniżej.

Komentarze

  1. Irydus 20.12.2012

    Regał z stenami to dobry pomysł

  2. Bychu 20.12.2012

    Półeczka ze stenogramami była by ciekawa ;) Zastanawiam się tylko, czy miała by dotyczyć tylko ważniejszych momentów, czy może jakiś śmiesznych zdarzeń, czy innych humorystycznych sytuacji :D