Kronika Jaskini Behemota

I Ognisko z Bohaterami JB

 Na "I Ognisku Bohaterami Jaskini Behemota" zorganizowanym przez Kronikę Imperialną zebrały się tłumy. We wtorek, 9 czerwca 2009, Ognisko było rozpalone do czerwoności już na pół godziny przed oficjalnym otwarciem. Ilu zebrało się Bohaterów? Trudno to wręcz określić, bo osoby przysiadały się i odchodziły od Ogniska przez cały czas jego trwania. Wielu nie zaglądała do Jaskini od dłuższego czasu, stąd nie sposób było uniknąć wzruszających spotkań po latach. Wywołało to pewne zamieszanie organizacyjne, ale zostało ono dosyć sprawnie opanowane przez prowadzących. W tej funkcji wystąpili: redaktor naczelny  "Czasu Imperium"- Tullusion oraz załoga Kroniki- Mecku, Irydus i Crux. Pojawił się też Samuel, niestety zgodnie z zapowiedzią, dopiero o trzeciej nad ranem. Ognisko było zaplanowane na godzinę, maksimum dwie, tymczasem zacięte rozmowy toczyły się jeszcze po północy, Samuel był chyba jednak zbyt wielkim optymistą. Ale kto wie, może za rok doczekamy świtania... Już teraz zapraszam wszytskich na kolejne edycje spotkań z bohaterami Jaskini Behemota!

Na prośbę wielu z Was, którzy nie mogli być na całym spotkaniu, publikujemy zapis "Ogniska..." udostępniony przez MiBa.

Zapis I Ogniska (19:30 - 20:00)
Zapis I Ogniska (20:00 - 21:00)
Zapis I Ogniska (21:00 - 22:00)
Zapis I Ogniska (22:00 - 23:00)
Zapis I Ogniska (od 23:00)

Pamiątką spotkania będzie ta lista umieszczona w Kronice, znaleźli się na niej wszyscy biorący udział w spotkaniu. Ponad 50 osób- dziękuję Wam!

BehemothWWalkerCrazyAerilienSuliaMiBGrenadierDinahEnlethLopezMeckuSanctumRa-VTullusionLeonidasussCruxDragonthanDarkenaHellburnDagonHexePhaereTarnumAiwelosseMirabellInferoEruMoandorTarbandThantLoboIllnessVanderghastFaramirIrydusNebiriosVokialSimbaTarnoob JedwabislavCodhringerJaskierHubertusGhulkTabrisAzulitaSevornAcid DragonFeanor